חגיגות יום הולדת בלב הים

0 Comments


עומדים לחגוג אירוע מיוחד או יום הולדת משמח? ככה או ככה, ריכזנו לכם כאן את הטיפים הכי מובילים לחגיגות על יאכטות, חגיגות יומולדת בלב ים וכל מה שבין לבין. רגע לפני שקובעים עוד יום הולדת בווילת אירוח כלשהיא, כדאי לקרוא את השורות הבאות. 

כל אחד מאיתנו ראוי לחגיגת יום הולדת מהסרטים, כזו שלא שוכחים. ואין משהו שיותר זוכרים מאשר אירוע יום הולדת בלב הים. האפשרות הזו כה מקסימה, עד כדי כך שלאחר שתנסו זאת פעם אחת, לא תרצו לחגוג אחרת את ימי ההולדת שלכם. וכבר עכשיו אנחנו נציין, אם אתם רגישים לאלכוהול או לתנועת גלי הים, ייתכן שאתם תרצו לבחור באופציה אחרת לחגיגת יום ההולדת שלכם. 

חגיגה על יאכטה בלב ים

מה יותר קסום מאשר הגלים, מוסיקה טובה, חברים טובים וגם אוכל מעולה? יום הולדת על יאכטה זו אופציה מעולה, במיוחד אם אתם גם מביאים אתכם איזשהו אקט מוסיקלי. אם יש מספיק מקום על היאכטה, תוכלו אפילו להביא אתכם איזשהו נגן בוזוקי שישמח אתכם. 

חגיגה על יאכטה כוללת את האוויר הטוב, את הים הפתוח ואת האטרקציות שתבחרו להביא אתכם. בעוד שחלק מהאנשים אוהבים לחגוג עם אלכוהול וריקודים, אנשים אחרים יעדיפו דווקא חגיגת יום הולדת רגועה יותר. כך או כך, יהיה כדאי להיערך מראש ובהתאם לאופי המסיבה. 

עד כמה גדולה היאכטה?

אם אתם מעוניינים לשכור יאכטה ליום הולדת, אפשר לשגור יאכטות בגדלים שונים ובעיצובים מגוונים. בעוד שיאכטות מסוימות יכולות להכיל אנשים בודדים, יאכטות אחרות יכולות להכיל עשרות אנשים עליהן ואפילו יותר מכך. 

אם אתם רוצים לחגוג יום הולדת על יאכטה עם אנשים רבים, יהיה כדאי להיערך לכך שהתענוג לא יהיה מאוד זול. שכירת יאכטה לכמה שעות תעלה לכם בין מאות שקלים בודדים ועד אלפי שקלים בודדים. המחיר משתנה בהתאם לסוג ההפקה, סוג היאכטה, הגודל שלה וכדומה. כדאי לברר מראש את המחירים, ככה שלא תופתעו ברגע האחרון ממחיר גבוה מדי עבורכם. 

אטרקציות נלוות לימי הולדת על יאכטה 

אם אתם מחפשים אחר אטרקציות עבור יום הולדת על יאכטה גדולה, יש לא מעט כאלו. אתם יכולים לגרור אתכם בננה, טרקטורון, סירת מנוע קטנה ועוד. בננת מים למשל, זו אטרקציה מושלמת עבור יום הולדת על יאכטות בים. אתם עוגנים בלב ים, קופצים למים, עולים על הבננה ונהנים מהחיים. 

אם סתם בא לכם לזרוק מזרונים למים ולהנות מהשמש, לכו על זה. מבחינת אטרקציות, אתם לחלוטין מסודרים. אם אתם לא מוצאים אטרקציות לבד, תוכלו לדבר עם חברת השכרת היאכטות והם יתאימו לכם את האטרקציות המתאימות לכם ביותר. אם צריך סירת מנוע קטנה שתוביל את בננת המים, חברת השכרת היאכטות תוכל לטפל בכך כנראה. 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

9 − eight =